Záruka na chiptuning,chiptuning motorů, zvýšení výkonu motorů, snížení spotřeby, chip tuning se zárukou ...

Značkový chiptuning DIESEL TECHNIK vychází z dlouholetých zkušeností s čipováním. Jsme si naprosto jisti kvalitou nabízených služeb, a proto na každý chiptuning poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Zároveň nabízíme záruku 14 dnů na vrácení peněz a uvedení vozu do původního stavu, pokud na motorové brzdě zjistíte nižší hodnoty, než deklarujeme. V takovém případě samozřejmě uhradíme náklady na měření!

Záruka 24 měsíců na řídící jednotku

Po provedení chip tuningu vám poskytneme záruku 24 měsíců na řídící jednotku motoru. Tato záruka na chiptuning platí v případě, že bylo nutné před čipováním řídící jednotku kompletně demontovat z motoru.

Pokud řídící jednotka demontována nebyla a nebyl nutný žádný fyzický zásah, vztahuje se záruka jen na škody způsobené během samotného čipování.

Záruka 10 let na aktualizaci software

Na úpravy provedené v software řídící jednotky poskytujeme záruku v délce 10 let! V rámci této záruky máte nárok na:

  • nahrání původního a originálního software zdarma
  • opětovně nahrání upraveného software v případě, že byl tento přepsán na originální autorizovaným servisem

Poskytnutí zálohy originálního software

Před čipováním řídící jednotky provedeme zálohu originálního software. Tuto zálohu na požádání bezplatně poskytneme i vám.

Záruka 14 dnů na vrácení peněz

Do 14 dnů bezplatně uvedeme vůz do původního stavu, pokud zákazník na motorové brzdě zjistí nižší hodnoty, než jsme uvedli. Vrátíme vše do původního stavu a uhradíme celou částku a náklady na měření. 

Pojištění do výše 1 000 000,- Kč

Jakkoliv je to nepravděpodobné, jsme pojištěni i proti případnému poškození vozu v průběhu čipování, a to až do částky 1 000 000,- korun.