Chiptuning Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw  Chiptuning, zvýšení výkonu motoru, snížení spotřeby, chip tuning se zárukou.

Originální Upravené
Výkon [kw] 94 kW 121 kW
Výkon [hp] 128 Hp 163 Hp
Kroutící moment 314 Nm 365 Nm
Rychlost --
Spotřeba město --
Spotřeba mimo město --
Kombinovaná spotřeba --
3 990,- Kč s DPH Cena chiptuningu:

Nezávazná objednávka

Vozidlo:
Jméno: *
Telefon:*
E-mail:*
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Vaše zpráva pro nás:
Bezpečnostní kód
Bezpečnostní kód - opište výše uvedený kód:

Doplňkové informace

Chiptuning Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw se zárukou. Zvýšíme výkon a snížíme spotřebu motoru Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw. Na provedený chiptuning poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Chiptuning motoru Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw může uspořit až 15% paliva.

Proč chip tuning od společnosti DISEL TECHNIK? Především proto, že nabízíme značkový chiptuning motoru Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw se zárukou. Díky dlouholetým zkušenostem čipujeme odborně a bez rizika poškození motoru. Na rozdíl od různých "garážových" tunerů nabízíme prvotřídní chiptuning servis.

Snížení spotřeby a zvýšení výkonu motoru Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw. Jak je to možné? Jednoduše - DIESEL TECHNIK disponuje profesionální technikou, která umožňuje úpravu software řídící jednotky, tedy chiptuning motoru Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw. Díky této úpravě dojde k optimalizaci parametrů řídící jednotky. To má za následek snížení spotřeby a zvýšení výkonu při zachování emisních parametrů a životnosti motoru Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw.

Chiptuning Fiat Ulysse I 2.2 JTD - 94 kw. Zvýšení výkonu motoru, snížení spotřeby, chip tuning se zárukou!