ČEHO SE VYVAROVAT V CHIPTUNINGUChiptuning motorů, zvýšení výkonu motorů, snížení spotřeby, chip tuning se zárukou ...

,,Výhodné" nabídky na chiptuning od neznámých firem

DIESEL TECHNIK - chiptuning, chip tuning, zvýšení výkonu motoru

Není moudré využít nápadně výhodných nabídek inzerovaných neznámými firmami. Po zásahu dojde k poškození motoru tím, že do jednotky je nahrán software určený pro jiné vozidlo. Děje se tak z důvodu nedostatečné nabídky chráněného softwaru. Motor je pak vystaven nepřiměřeným pokynům řídící jednotky a neadekvátnímu namáhání mechanických součástek. Ne vždy levné znamená opravdu výhodné.

Odlišnosti v chiptuningu

Berte na vědomí, že chiptuning není vždy stejný. Záleží na samotném úpravci a jeho vybavení, zda je schopen zajistit úpravy Vaší řídící jednotky bez následků. Vždy se obracejte na tunery, kteří mají s těmito úpravami již dlouholeté zkušenosti a mohou zaručit správnou funkčnost softwaru, tedy chod motoru. Jako příslušný doklad dodávají certifikát, kterým stvrzují plnění emisních limitů a servisních podmínek.

DIESEL TECHNIK - chiptuning, chip tuning, zvýšení výkonu motoru

Jak vybrat správnou firmu pro chiptuning vašeho vozu

Cena není jediným a rozhodujícím údajem pro výběr tunera. Neodborným zásahem lze motor nenávratně poškodit. Proto doporučujeme věnovat výběru chvilku času a pečlivě posoudit i ostatní informace o firmě, které chcete svěřit své auto k chiptuningu.

Zkušenosti v oblasti chiptuningu

Prověřte si délku působení firmy v oblasti chiptuningu a úprav motorů.

Reference

Prohlédněte si reference. Každý opravdu kvalitní tuner jich má dostatek. Určitě vám nabídne i osobní reference spokojených zákazníků.

A něco navíc

Každý opravdový odborník v oblasti chiptuningu je zároveň i fandou světa motosportu. A pokud se může pochlubit spoluprácí při vývoji a ladění špičkových sportovních motorů, máte záruku, že jste na správné adrese.

 
DIESEL TECHNIK - chiptuning, defekt motoru DIESEL TECHNIK - chiptuning, defekt motoru DIESEL TECHNIK - chiptuning, defekt motoru