Chiptuning Porsche Cayenne Turbo - 331 kw  Chiptuning, zvýšení výkonu motoru, snížení spotřeby, chip tuning se zárukou.

Originální Upravené
Výkon [kw] 331 kW 383 kW
Výkon [hp] 450 Hp 520 Hp
Kroutící moment 620 Nm 740 Nm
Rychlost 266 km/h 283 km/h
Spotřeba město --
Spotřeba mimo město --
Kombinovaná spotřeba --
65 000,- Kč s DPH Cena chiptuningu:

Nezávazná objednávka

Vozidlo:
Jméno: *
Telefon:*
E-mail:*
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Vaše zpráva pro nás:
Bezpečnostní kód
Bezpečnostní kód - opište výše uvedený kód:

Doplňkové informace

Chiptuning Porsche Cayenne Turbo - 331 kw se zárukou. Zvýšíme výkon a snížíme spotřebu motoru Porsche Cayenne Turbo - 331 kw. Na provedený chiptuning poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Chiptuning motoru Porsche Cayenne Turbo - 331 kw může uspořit až 15% paliva.

Proč chip tuning od společnosti DISEL TECHNIK? Především proto, že nabízíme značkový chiptuning motoru Porsche Cayenne Turbo - 331 kw se zárukou. Díky dlouholetým zkušenostem čipujeme odborně a bez rizika poškození motoru. Na rozdíl od různých "garážových" tunerů nabízíme prvotřídní chiptuning servis.

Snížení spotřeby a zvýšení výkonu motoru Porsche Cayenne Turbo - 331 kw. Jak je to možné? Jednoduše - DIESEL TECHNIK disponuje profesionální technikou, která umožňuje úpravu software řídící jednotky, tedy chiptuning motoru Porsche Cayenne Turbo - 331 kw. Díky této úpravě dojde k optimalizaci parametrů řídící jednotky. To má za následek snížení spotřeby a zvýšení výkonu při zachování emisních parametrů a životnosti motoru Porsche Cayenne Turbo - 331 kw.

Chiptuning Porsche Cayenne Turbo - 331 kw. Zvýšení výkonu motoru, snížení spotřeby, chip tuning se zárukou!